piątek, 23 listopada 2012
Odmiana przez przypadki

Na początek szybka odpowiedź na powracające różnymi kanałami pytanie. Czy na tym blogu jeszcze będą pojawiać się wpisy? Tak, ale bardzo rzadko. Jeśli chcesz częściej czytać, co mam do napisania, znajdziesz mnie na Gadżetomanii, Gamezilli i PolskiLive.pl. Zapraszam.

Przechodząc do tematu wpisu - przedstawiam Wam "Odmianę przez przypadki", czyli książkę mojego autorstwa, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Możecie ją kupić prosto ze strony wydawnictwa Novae Res: Odmiana przez przypadki.

Odmiana przez przypadki

Jest to zbiór 6 opowiadań fantastycznych, podchodzących do gatunku w - mam nadzieję - nietypowy i rzadko spotykany sposób. Oto opis opowiadań z ostatniej strony okładki:

Mateusz żywych trupów
Zmarli wracają do życia, upominają się o swoje prawa i stają się najbardziej uprzywilejowaną grupą obywateli. Jak długo ludzie będą znosić ulgowe traktowanie żywych trupów?

Odmiana przez przypadki
Zaczęło się od niezdarnego podrywu, a skończyło na trudnym wyborze: czy warto zmieniać własną młodość, ryzykując utratę wszystkiego, co osiągnęło się w dorosłym życiu?

Weekend z wżurkami
Świat oszalał na punkcie wżurek – kosmicznych robaczków, działających na ludzi jak narkotyk. Jak zdobyć dziewczynę, która przez uzależnienie całkowicie straciła zainteresowanie mężczyznami?

Baśka
Baśka to tajemnicza kobieta. Podobno jest w Mensie. Podobno jest czymś w rodzaju szpiega. Podobno jest niedostępna. Maurycy przekona się, że pewnych tajemnic nie powinno się zgłębiać.

Skrobacz
Dwaj wrogowie z dzieciństwa muszą odsunąć na bok stare urazy, jeśli chcą się dowiedzieć, jaka tajemnicza istota dręczy jednego z nich.

Galaktyczne mrówki
Reporter, któremu grozi zwolnienie z uwagi na absolutny brak sukcesów, zwraca się o pomoc do siły wyższej. Czy druga szansa jest odpowiedzią na modły, podstępem, czy zbiegiem okoliczności?

Serdecznie zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że spędzicie z książką kilka miłych chwil.

Przypominam: Odmiana przez przypadki w księgarni wydawnictwa Novae Res.